top of page
  • Zdjęcie autoraPaweł Kurowski

Moi podopieczni chudną nawet 35kg! Zobacz efekty współpracy.

Metamorfoza Pauliny (- 25 kg)


Podopieczna miała rok, aby przygotować się do wielkiego eventu, jakim był ślub i wesele. Brakowało odpowiedniej motywacji, struktury treningu (odpowiedniej ilości jednostek siłowych i cardio) oraz planu żywieniowego zakładającego deficyt kaloryczny. Z pomocą mojego prowadzenia, planu treningowego i żywieniowego Paulina z zapasem kilku miesięcy zrobiła oczekiwaną formę, gratulacje!


Metamorfoza Filipa (- 35 kg)


Filip zgłosił się do mnie za pośrednictwem taty, który zaniepokoił się dużą ilością tkanki tłuszczowej syna, ważył 115kg! Po rocznej współpracy udało się pozbyć prawie 35 kilogramów. Z Filipem współpracujemy nadal, obecnie skupiamy się na budowaniu solidnej jakościowo muskulatury, by wypełnić miejsca pozostawione przez nadmiar tkanki skórnej.


Metamorfoza Joanny (- 20 kg)


Joasia pozbyła się 20kg w zaledwie 4 miesiące, nasza współpraca odbywała się tylko i wyłącznie w formie online na podstawie formularzy i zdjęć poglądowych. Joanna była w stanie osiągnąć takie efekty pomimo pracy na 2 etaty i ćwiczeniu w warunkach domowych. Gratulacje!





Nie wiesz, jak poprawnie trenować na siłowni, kształtować sylwetkę i nie zrobić sobie przy tym krzywdy?


Paweł Kurowski (Trener Personalny REPs Polska)

Co zyskasz rozpoczynając współpracę trenerską ze mną? W zależności od Twoich celów pomogę Ci w kształtowaniu smukłej lub muskularnej sylwetki. Zadbam o to by trening był skuteczny, bezpieczny i o odpowiedniej intensywności dla Twojego poziomu fitnessu. W pakiecie współpracy treningowej może znajdować się dieta, która pozwoli w 100% zoptymalizować proces Twojej metamorfozy. Na końcu strony znajduje się formularz - to w nim zarezerwujesz sobie odpowiednią usługę i miejsce do naszej współpracy. Dodatkowo prowadzę też usługi w trybie online.


W czym jestem lepszy od innych trenerów?


Jestem praktykiem. Sam przeszedłem metamorfozę, która obudziła we mnie chęć niesienia pomocy innym. Aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie wyciągnęły mnie ze złych nawyków oraz sprawiły, że moje ciało pracuje na pełnych obrotach, kiedy tylko tego chcę. Działam na rynku od 5 lat, jako instruktor oraz trener personalny. Wiedzę specjalistyczną zdobyłem na kursach akredytowanych przez REPs Polska numer licencji: REPS-TR-809.


Na czym bazuje w programowaniu treningowym?

Pracuję według prostego, niezastąpionego i udowodnionego w skuteczności dziesiątkami badań schematu.

  • Specyfikacja

  • Progresja napięcia mechanicznego

  • Zarządzanie zmęczeniem i GAS (ogólny zespół adaptacyjny)

  • Indywidualizacja




Całość zawarta jest w powyższym. Nie ma żadnego magicznego planu treningowego odpowiedniego dla wszystkich. Może Ty właśnie, musisz zacząć od gimnastyki i treningu ogólnorozwojowego, gdzie tymczasem druga osoba przechodzi do treningu z ciężkimi sztangami czy hantlami niemalże w pierwszym tygodniu - to jest normalne. To, gdzie zaczniemy rozwój Twojej sylwetki, zależy od punktu, w którym jesteś obecnie. Weryfikuję to na pierwszym treningu personalnym podczas przeglądu wzorców ruchowych oraz ogólnej sprawności fizycznej.

Na czym bazuje w planach żywieniowych?


W zależności od celów i możliwości stosuję diety wysoko-węglowodanowe, diety low-carb oraz diety ketogeniczne, cykliczne. Wszystkie z tych interwencji mają wysokie szanse na sukces, co dowodzą badania naukowe kliknij tutaj | kliknij tutaj. Niezmiennie od tego, która z interwencji jest zastosowana, skuteczność sprowadza się do doboru odpowiedniej kaloryczności diety kliknij tutaj.

Pozostaje mi więc odpowiednia personalizacja planu żywieniowego, tak by zawierał niezbędne makroskładniki, mikroskładniki, błonnik, odpowiedni próg sytości oraz odpowiednią podaż energii i budulca do zasilania jednostek treningowych i rozwoju sylwetkowego ciała. Na tym głównie bazuje prywatnie i zawodowo.






Comments


bottom of page