top of page

Kim jest Fit Machina?

Jestem trenerem który pomaga zwykłym ludziom budować nieprzeciętne sylwetki. Konsekwentnie, na stałe i bez wykańczania się.

Nazywam się Paweł Kurowski.

Stworzyłem Fit Machinę w 2014 roku jako projekt pasji. Po moim 30 kilogramowym sukcesie w walce z otyłością i bezruchem zacząłem propagować zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną wśród rodziny i znajomych. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, w jakim kierunku mnie to poprowadzi.

Od 2015 roku jestem Certyfikowanym Trenerem Personalnym.
Mam szeroką wiedzę z zakresu treningu sylwetkowego i żywienia co zwieńcza cykl kursów akredytowany przez REPs Polska. Swoją wiedzę bazuję na aktualnej wiedzy naukowej oraz rosnącym doświadczeniu.

Prawie 8 lat pracy na siłowni to bagaż tysięcy godzin treningów personalnych z klientami w różnym wieku oraz różnym poziomie zaawansowania, od młodzieży po osoby starsze. Wiem jak wpasować trening i rozsądne odżywianie w życie zapracowanej osoby bez wykańczania się.

Na równi z pracą lokalnie prowadzę nieustannie wsparcie w formie online. Pomogłem setkom osób uporać się ze wdrożeniem w życie dobrych nawyków żywieniowych i sensownych planów treningowych. Niektóre z efektów tych współprac możesz zobaczyć w dziale metamorfozy.


Consistency is the key to success. There is no magic trick.

Zapraszam na do współpracy!

bottom of page