Kto stoi za Fit Machiną?

Pomagam ludziom wyglądać i czuć się dobrze. Uczę spalać zbędną tkankę tłuszczową i budować zdrową masę mięśniową.

Nazywam się Paweł Kurowski mam 31 lat.

Stworzyłem Fit Machinę w 2014 roku jako projekt pasji. Po moich inicjalnych sukcesach w walce z otyłością i bezruchem stałem się propagatorem zdrowego żywienia i aktywności fizycznej wśród rodziny i znajomych. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, w jakim kierunku mnie to poprowadzi.

Od 2015 roku jestem Certyfikowanym Trenerem Personalnym.
Mam szeroką wiedzę z zakresu treningu sylwetkowego i żywienia co zwieńcza cykl kursów akredytowany przez REPs Polska.

Naturalna kulturystyka to moja pasja i obecne źródło inspiracji. Sylwetka to jedno, dbałość o zdrowe i sprawnie funkcjonujące ciało to drugie. Moja pasja łączy oba te elementy. Metody, które stosuję, są bezpieczne, zdrowe i skuteczne.

Nie zawsze byłem przekonany do fitnessu. Miałem złe nawyki żywieniowe i notoryczny brak ruchu. Aktywność fizyczna ograniczała się do pracy siedzącej, gier komputerowych i sporadycznych spacerów. Miałem i nadal mam momenty niekontrolowanego apetytu. Zła relacja z jedzeniem to nie wyrok, to schemat, w którym trzeba nauczyć się działać. Zdrowo i bezpiecznie.

Właśnie przez wszystkie powyższe w mojej pracy stawiam na spersonalizowane rozwiązania i bezpośredni kontakt z podopiecznym. Stronię od diet gotowców, nadmiernej suplementacji, szybkich rozwiązań i łatania problemów szkodliwymi rozwiązaniami krótkoterminowymi.


Consistency is the key to success. There is no magic trick.

Zapraszam na do współpracy!

Czerwiec 2014
Czułem się uwięziony w swoim ciele!
Koniec TEGO!
Grudzień 2014
Luty 2015
Czerwiec 2015
Czerwiec 2016
Czerwiec 2016
Czerwiec 2017 - Duże marzenia...
2018/2019
TY TEŻ MOŻESZ TO ZROBIĆ!