top of page

Kim jest Fit Machina?

Jestem trenerem który pomaga zwykłym ludziom budować nieprzeciętne sylwetki. Konsekwentnie, na stałe i bez wykańczania się.

Nazywam się Paweł Kurowski.

Stworzyłem Fit Machinę w 2014 roku jako projekt pasji. Po moim 30 kilogramowym sukcesie w walce z otyłością i bezruchem zacząłem propagować zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną wśród rodziny i znajomych. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, w jakim kierunku mnie to poprowadzi.

Od 2015 roku jestem Certyfikowanym Trenerem Personalnym.
Mam szeroką wiedzę z zakresu treningu sylwetkowego i żywienia co zwieńcza cykl kursów akredytowany przez REPs Polska. Swoją wiedzę bazuję na aktualnej wiedzy naukowej oraz rosnącym doświadczeniu.

Prawie 10 lat pracy na siłowni to bagaż tysięcy godzin treningów personalnych z klientami w różnym wieku oraz różnym poziomie zaawansowania, od młodzieży po osoby starsze. Wiem jak wpasować trening i rozsądne odżywianie w życie zapracowanej osoby bez wykańczania się.

Na równi z pracą lokalnie prowadzę nieustannie wsparcie w formie online. Pomogłem setkom osób uporać się ze wdrożeniem w życie dobrych nawyków żywieniowych i sensownych planów treningowych. Niektóre z efektów tych współprac możesz zobaczyć w dziale metamorfozy.


Consistency is the key to success. There is no magic trick.

Zapraszam na do współpracy!

bottom of page